top of page

SILVER LAND-ART 2019

міжнародний пленер
28 червня - 8 липня 2019
с. Чорна Тиса

У селі Чорна Тиса на Рахівщині (Закарпаття) відбувся Міжнародний пленер художників — «Silver land art — International art camp». Підтримку мистецькому дійству, що проходило на базі готельного комплексу «Гуцульщина», надав його власник, меценат і колекціонер Юрій Візавер.
Будучи представниками різних країн та різних мистецьких шкіл, ці митці продемонстрували широку панораму групових та індивідуальних стилістичних напрямків і пластично-образних пошуків нового формотворення, від традиційного академічного реалізму до символізму та напівабстрактного авангардизму.
Пленер у Чорній Тисі провели вже вчетверте. За цей час тут зібралася велика (біля тисячі полотен) мистецька збірка творів відомих художників, яка потребує розлогого виставкового приміщення. Юрій Візавер нині розмірковує щодо створення в селі повноцінної художньої галереї, яка з часом має стати не лише потужним культурним центром краю, його мистецькою візитівкою, а ще й естетичною принадою для туристів.
Значення таких пленерів в обміні досвідом, спілкуванні між митцями, а також долученні місцевої громадськості до художнього процесу, популяризації мистецтва серед широких верст населення.

bottom of page