top of page

New Wave Exhibition vol. 3

фестиваль сучасного мистецтва
25 - 27 травня 2018
FESTRepublic
Львів

NWE - фестиваль креативних індустрій та платформа для реалізації ваших ідей, проектів та колаборацій. Гаслом заходу є «фестиваль сучасної молодої культури», а основною метою – презентація різних напрямів креативних індустрій.
#NWE - це три дні вражень нового формату, подія, яка зібрала в одному місці величезну кількість представників креативного класу суспільства.
#NWE – це поєднання трендів та андеграунду. Фестиваль без обмежень з акцентом на самовираження, свободу та творчість. Мистецтво у всьому, мистецтво скрізь!
В рамках події для відвідувачів функціонували: візуальна експозиція (інсталяції, живопис, графіка, скульптура, відео-арт, інтерактивні інсталяції, VR/AR мистецтво), три сцени електронної музики, а також відбувалися кінопокази, театральні вистави, лекції, воркшопи, перформанси, інтерактиви з доповненою та віртуальною реальностями.
Як ви бачите сучасне мистецтво? Якесь далеке та зовсім дивне? Насправді це лише свобода самовираження. Кожен бачить арт по-своєму. У цьому й мета. Мистецтво має безліч граней і завдання його - аби кожен зміг побачити себе у тій чи іншій роботі митця. Від картини - до цілого перформансу, від музичного твору - до світлового шоу.

bottom of page