top of page

30-річчня Представництва Президента України в АР Крим

груповий мистецький проєкт
16 грудня 2022
Освіторія хаб
Київ

16 грудня Представництво Президента України в АР Крим відсвяткувало свою 30-ту річницю. Попри ворожі обстріли та відсутність електроенергії, нам вдалося зібрати друзів, партнерів та колег, щоб показати Росії – ми її не боїмося, а відсутність світла і тепла нас не зупинять.
В рамках заходу відбулася панельна дискусія на тему “Здобутки та виклики на шляху до деокупованого та мирного Криму”. Підбити разом підсумки спільної діяльності, обговорити Стратегії та зазирнути в наступний рік приєдналися: Віцепрем’єрка Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, заступниця Міністра інфраструктури України Олександра Азархіна, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, Постійна Представниця Таміла Ташева, Керівник Прокуратури АР Крим та міста Севастополя Ігор Поночовний та адвокаційна директорка Центру прав людини ZMINA Олена Луньова.
Після цього гостям презентували мистецький проєкт, присвячений політв’язням та активістам, які весь цей час чинили спротив окупації. Особисто відвідали захід та презентували свої роботи митець і кримськотатарський кераміст Рустем Скибін, художниця Олена Каїнська, художник Володимир Кузнєцов. Також онлайн до заходу долучилася українська художниця Алевтина Кахідзе.
Всі мистецькі вироби будуть лотами аукціону, який Представництво організувало разом із виданням Українська Правда та міжнародним благодійним фондом Повернись Живим. Слідкуйте за сторінками УП, щоб не пропустити картину, яка стане не лише вашою улюбленою в колекції, а й наблизить нашу перемогу та поразку ворога, адже всі виручені кошти підуть на закриття 100% потреб легендарних кримських льотчиків із 10-ї морської авіаційної бригади ім. Героя України Ігоря Бедзая.

bottom of page