top of page

Дифузії

виставка результатів мистецької резиденції Дифузії
13 - 28 вересня 2019
Центр сучасного мистецтва ім. А. Куїнджі
Маріуполь

З 13 по 26 вересня 2019 в Маріуполі в Центрі сучасного мистецтва і культури ім. А. Куїнджі проходила виставка творів візуального мистецтва учасників арт-резиденції «Дифузії». Це спільний проект митців із Західної Європи і Сходу України. «Мета проекту – створити оригінальний підхід до арт-діяльності, познайомитись із сучасними європейськими тенденціями в живописі та залучити місцевих художників до участі в мистецьких резиденціях. Інтеграція Східної України в європейський контекст», - Алан Мейер, німецький художник та куратор, організатор «Дифузій».
Арт-резиденція "Дифузії" зібрала 12 митців та мисткинь. Протягом тижня митці (художники, скульптори, відеографи та фотографи) творили в Маріуполі. Для того, щоб з’явилась повноцінна композиція, митці продуктивно працювали на локаціях міста, спілкувались с жителями, відвідали екскурсії, стали учасниками круглого столу, провели майстер-класи для дітей. Митці відвідували пленери у старій частині міста і малювали з натури. Протягом тижня до подій арт-резиденції запрошували приєднатися всіх охочих.
Для занурення у атмосферу Маріуполя місцеві художники показали митцям-дослідникам куточки міста, які формують характер його мешканців, познайомили з різними соціальними та етнічними групами.

bottom of page